SEZONA 2014 / 2015

Kevin Mahogany Quintet
Kevin Mahogany Quintet

KC Ravne, 26.3.2015: Kevin Mahogany (vokal), Erwin Schmidt (klavir), Martin Spitzer (kitara), Joschi Schneeberger (kontrabas), Mario Gonzi (bobni)

Lenart Krečič Trio
Lenart Krečič Trio

Kompleks, 29.1.2015: Lenart Krečič (saksofon), Boris Kozlov (bas) in Gene Lake (bobni)

Vid Jamnik & Eddie Luis’ Passengers
Vid Jamnik & Eddie Luis’ Passengers

Kompleks, 15.1.2015: Vid Jamnik (vibrafon), Eddie Luis (kontrabas), Miloš Milojević (klarinet), Matyas Bartha (klavir), Oleg Markov (bobni)

Ian Siegal & Mike Sponza Blues Band
Ian Siegal & Mike Sponza Blues Band

Kompleks, 11.12.2014: Ian Siegal (vokal, kitara), Mike Sponza (vokal, kitara), Mauro Tolot (bas), Moreno Buttinar (bobni)

Stjepko Gut / Giovanni Mazzarino
Stjepko Gut / Giovanni Mazzarino

Kompleks, 27.11.2014: Stjepko Gut (trobenta, krilovka, vokal), Anush Apoyan (vokal), Rino Cirinna (saksofon), Giovanni Mazzarino (klavir), Milan Nikolić (bas), Andjelko Stupar (bobni)

Claudia Quintet
Claudia Quintet

Kompleks, 4.11.2014: John Hollenbeck (bobni, kompozicija), Chris Speed (klarinet, tenor saksfon), Red Wierenga (akordeon), Matt Moran (vibrafon), Robert Landfermann (bas)

Syntonia
Syntonia

Kompleks, 24.10.2014: Mariusz Bogdanowicz (kontrabas), Adam Wendt (tenor in sopran saksofon), Sebastian Frankiewicz (bobni), Miłosz Wośko (klavir)

10. Festival slovenskega jazza
10. Festival slovenskega jazza

KC Ravne & Kompleks, 16.-18.10 2014: Lado Jakša Solo, Jure Pukl in Big Band RTV Slovenija - gost: Clarence Penn, Cene Resnik trio "Watch for Dogs", Igor Matković – Sonic Motion, New Times Big Band z gosti

Stefanovski / Atanasovski kvartet
Stefanovski / Atanasovski kvartet

KC Ravne, 25.9.2014: Vlatko Stefanovski (kitara), Vasko Atanasovski (saksofoni, flavta, vokal), Jošt Drašler (kontrabas), Marjan Stanić (bobni)

Šola Jazz Ravne / Festival Lent 2014
Šola Jazz Ravne / Festival Lent 2014

Festival Lent, Maribor, 2.7.2014

Šola Jazz Ravne 2014
Šola Jazz Ravne 2014

Mladinski hotel Punkl, 16.-18.5.2014: Tridnevna delavnica jazza z mentorji: Samo Kolar (strokovni vodja šole, pihala), Igor Matković (trobila), David Jarh (trobila), Igor Bezget (kombo zasedbe), Anush Apoyan (vokal), Anže Žurbi (tolkala). Spremljevalna zasedba: Nobuo Watanabe (klavir), David Ristič (klaviature), Oskar Kolar (bas), Gašper Obšteter (bobni).